قوانین

1 -کاربران سایت اعم از آگهی دهندگان و یا نمایش دهندگان هر دو در زمان ثبت نام موافقت خود را با قوانین سایت اعلام می دارند و لذا هر کاربر موظف است قبل از اقدام به ثبت نام در سایت قوانین مندرج در این صفحه را مطالعه کند .

2 - قوانین در نظر گرفته شده برای کاربران با توجه به شرایط زمانی و نحوه عملکرد سیستم شبکه پاپ اپ 98 ممکن است در هر زمان تغییراتی داشته باشد که در صفحه قوانین قابل رؤیت خواهد بود .

3 - شبکه پاپ اپ 98 در صورت مشاهده هرگونه تخلف کاربران ، حساب کاربری فرد خاطی را موقتا مسدود و از واریز وجه به حساب وی جلوگیری می کند و تا زمانیکه که دلیل موجهی از سوی فرد خاطی ارائه نشود حساب کاربری غیر فعال خواهد بود .

برخی از این گونه تخلفات عبارتند از :
   - تقلب در افزایش آمار تعداد آی پی ها بویژه آی پی های مشابه
   - هرگونه عملی که باعث افزایش بدون دلیل درآمد کابران شود
   - ویرایش و دخل و تصرف در کدهای ارائه شده جهت نمایش تبلیغات
   - نمایش تبلیغات در صفحات خالی و بدون محتوا و لینک باکس

4 - کد دریافتی جهت نمایش پاپ آپ از نظر محتوایی مشکلی ندارد . لذا درج کدهای نمایش تبلیغات در محل مناسب ( ترجیحا هدر ) در قالب سایت ها و وبلاگ ها به عهده کاربران خواهد بود .

5 - سایت های نمایش دهنده آگهی موظف هستند مطالب خود را طی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران تدوین و منتشر کنند و درج محتوای غیر متعارف نظیر هرگونه بحث در مورد فیلتر شکن ها ، آموزش هک و کرک ، عدم رعایت کپی رایت نرم افزارها و فایل های خاص ، توهین به شخصیت ها ، سازمان ها و نهاد های رسمی دولتی و غیر دولتی ، ارائه محصولات جنسی و تصاویر مستهجن موجب غیر فعال شدن سایت موردنظر خواهد شد .

6 - پذیرش کلیه تبلیغات بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و شبکه پاپ اپ 98 هیچ گونه مسئولیتی در قبال شعارها ، مطالب و تصاویر مورد استفاده در آگهی های نمایش داده شده ندارد و این مورد مستقیما برعهده آگهی دهنده خواهد بود .

7 - آگهی دهنده موظف است قبل از واریز هزینه تبلیغات ، لینک خود را جهت تایید مدیر شبکه اعلام و پس از تایید درخواست وی ، هزینه را با توجه به تعرفه های در نظر گرفته شده واریز کند . لازم به ذکر است هزینه واریز شده جهت درج تبلیغات پس از کسر از موجودی کاربر به هیچ عنوان قابل برگشت نیست .

8 - آگهی دهنده محدودیتی در زمان نمایش آگهی خود ندارد و هر زمان بنا به صلاحدید خود می تواند بودجه روزانه آگهی خود را تعیین و یا آگهی را موقتا غیر فعال کند .

9 - آگهی های ثبت شده در سایت جهت تغییر لینک فقط یک بار قابل ویرایش هستند .

10 - تبلیغات ریدایرکت شونده مجاز نمی باشد و در صورت مشاهده تخلف کاربر ، تبلیغ شما مسدود خواهد شد .

11 - سایت هایی که به فروش اجناس غیر مجاز میپردازند پذیرفته نخواهند شد .

12 - اطلاعات کاربران شامل مشخصات فردی و مالی درج شده در حساب ها محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم مراجع قضایی در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار داده نخواهد شد .

13 - مدیریت میتواند در هر زمان نسبت به تغییر ، تصحیح و افزودن قوانین اقدام نماید .

14 - نمایش دهندگان فقط و فقط میتوانند یک سیستم دیگر در کنار سیستم پاپ آپ 98 استفاده نمایند. در صورت مشاهده بیش از یک سیستم کلیه درآمد به نفع سیستم بلوک خواهد شد.

15 - در صورت عدم مشاهده کد سیستم در سایت های نمایش دهندگان هیچ مبلغی واریز نخواهد شد و کلیه مبلغ نمایش دهنده به نفع سیستم بلوک خواهد شد.

 

امید است با رعایت قوانین بستری مناسب برای کسب درآمدتان محیا نمایید.