سوالات متداول

تبلیغات پاپ آپ چیست ؟
سیستم تبلیغات پاپ آپ یکی از روش های متداول تبلیغات در اینترنت است که از دو سو کاربران را به خود جذب می کند ، یک دسته نمایش دهندگان تبلیغات که سایت ها و وبلاگ ها هستند و در ازای پاپ آپ نمایش داده شده طبق قوانین سایت مبلغی را از سیستم دریافت می کنند . دسته دوم نیز آگهی دهندگان خواهند بود که با نمایش تبلیغات خود با هزینه های بسیار کم در این سیستم به کسب و کار خود رونق می بخشند .
 

برای کسب درآمد از طریق شبکه پاپ اپ 98 چه کاری باید انجام داد ؟
جهت کسب درآمد ابتدا باید در سایت عضو شوید . با قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی پاپ اپ 98 ( که در پنل کاربری ، در قسمت دریافت کد قرار دارد ) در وبگاه خود ( که آن را قبلاً در حساب کاربری خود ثبت کرده ای و فعال است ) می توانید از بازدید کنندگان وب خود درآمد کسب کنید .
 

درآمد هر پاپ آپ برای سایت و وبلاگ های نمایش دهنده تبلیغات چقدر است ؟
 در حال حاضر درآمد حاصل از انجام هر پاپ آپ صحیح و قابل قبول 30 ریال در نظر گرفته شده است .
 

چگونه و چه زمانی می توانم درخواست واریز بدهم ؟
زمانی که درآمد شما به حداقل مبلغ قابل برداشت یعنی 15 هزار تومان برسد ، می توانید از پنل کاربری خود ، قسمت در خواست واریز ، مبلغ درخواستی خود را از درآمد خود که می خواهید واریز شود ، وارد کرده و درخواست خود را برای ما ارسال کنید . پس از ارسال درخواست امکان مشاهده وضعیت آن از قسمت درخواست واریز ، وجود دارد .
 

چگونه با پاپ اپ 98 تماس بگیرم ؟
از قسمت ارسال پیام به مدیر در حساب کاربری خود ، می توانید با مدیریت سامانه تبلیغاتی پاپ اپ 98 در تماس باشید ؛ همچنین اطلاعات تماس با مدیریت این سامانه در صفحه اول سایت قرار داده شده است .
 

برای سفارش پاپ آپ دو مبلغ وجود دارد ، هزینه بانک و هزینه موجودی ؛ تفاوت این دو چیست ؟
هزینه موجودی مبلغی است که در صورت خرید تبلیغات از طریق موجودی حساب کاربری پرداخت می شود ولی هزینه بانک مبلغی است که در صورت خرید از طریق واریز از طریق بانک پرداخت می شود .
 

آیا حساب کاربری نمایش دهندگان و تبلیغ دهندگان متفاوت است ؟
خیر . با ثبت نام در سایت ، با یک حساب کاربری هم می توانید به عنوان تبلیغ دهنده و هم به عنوان نمایش دهنده در سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد پاپ اپ 98 فعالیت کنید .
 

چگونه زیرمجموعه گیری کنیم ؟
کافیست وارد پنل شوید ، از منوی سمت راست ، جذب زیرمجموعه رو انتخاب کنید ، با استفاده از لینک مورد نظر در سایت یا وبلاگ خود ، میتوانید زیرمجموعه گیری کنید و سود خود را افزایش دهید .